Yapay Çiçek Yapay Ağaç Dikey Bahçe Gül Dekor Çiçek Dekor Hizmeti

 

Dikey bahçe, son yıllarda mimarların ve tasarımcıların zihninde çarpıcı bir değişim geçirdi. Modern dikey bahçe, yüksek maliyetli ve düşük kullanışlı bir lüks ürün olarak görülmek yerine, pratik, uygun maliyetli ve çok çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kadar esnektir. çok yönlü ve güzeldir ve çıplak betonu canlı bir duvarla değiştirmenin psikolojik faydalarından bahsetmeye gerek yok

küçük doğal ışık veya diğer olumsuz koşullar var olan kapalı alanlar için ilginç ve çekici bir alternatiftir. Bitkileri destekleyen ankraj sistemi, doğal olarak boyanmış bir elyaf ile kaplanmıştır. Daha sonra bitkiler yüksek basınçlı kelepçelerle güvenli bir şekilde sabitlenir. Gereken tek bakım, ara sıra toz almadır.

Modern Yapay Dikey Bahçe doğal bitkilerin şekillerini, renklerini, dokularını ve esnekliğini aslına uygun olarak yeniden üretir Yapay bitkiler çok yönlüdür ve farklı boyutlarda ve çeşitli türlerde üretilebilir ve ara sıra tozlanma dışında tamamen bakım gerektirmez. Diğer bir avantajı ise hem iç hem de dış mekanlarda kullanabilmesidir.

DİKEY BAHÇE AVANTAJI

Dikey bahçeler, çıplak bir duvarı estetik açıdan hoş ve yaratıcı bir şekilde uyarıcı bir unsura dönüştürerek sınırlı alanı en üst düzeye çıkarmanın ve az kullanılan alanları geri kazanmanın harika bir yoludur. Birçok mimar ve tasarımcı, bunları bir bina için doğal bir döşeme olarak düşünmeye başladı.

     

img_divider

ARA