Yapay Çiçek Yapay Ağaç Dikey Bahçe Gül Dekor Çiçek Dekor Hizmeti

İster kişisel ister profesyonel bir etkinlik planlarken, dekorun canlı ve dikkat çekici olmasını, unutulmaz olmasını istersiniz Her tür çiçek aranjmanı gibi, gül duvarları da renk düzenine, çiçek türüne veya tercih ettiğiniz estetiğe dayalı olarak sınırsız kişiselleştirme seçenekleri sunar.

Her Türlü Avantaj Sunar

Bir gül duvar, konukların dikkatlerini odaklamalarını istediğiniz bir etkinliğin belirli bir alanını vurgulamanın harika bir yoludur. Bir düğün için bu, mekanın girişinde, tören alanında adaklar için fon olarak veya resepsiyondaki gelin masasının arkasında anlamına gelebilir. Bir gala için girişin hemen içine veya etkinlik sahnesine bir tane yerleştirebilirsiniz. Çiçek duvarları doğal olarak göze çarpar ve aynı şekilde yerde yer kaplamadan büyük, bağımsız çiçek aranjmanlarının etkisine sahiptir.

 

Nerelerde Kullanılır

Gül bir duvar, geleneksel fotoğraflar veya özçekimler için mükemmel bir zemin olabilir. Kişisel bir etkinlik için, bu, büyük gününüzü hatırlatmak için bir fotoğrafçı veya misafirleriniz tarafından çekilmiş ek eğlenceli resimler çekmenin harika bir yolu olabilir. Profesyonel bir etkinlik için misafirlerinizi kendi fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşmaya teşvik etmek, gala veya öğle yemeğinize lezzet katarken markanızı tanıtabilir.

 

img_divider

ARA