Yapay Çiçek Yapay Ağaç Dikey Bahçe Gül Dekor Çiçek Dekor Hizmeti

Hem gerçekçi hem de biraz farklı olan hem tamamen yapay hem de korunmuş palmiye yaprakları sunuyoruz. %100 sahte ürün yelpazemiz gerçekçilik ve dayanıklılık sunar ve dış avuç içi için mükemmel bir seçimdir. Ancak hiçbir şey korunmuş seçeneklerimizden daha doğal görünmez. Avucun güzelliğini ve doğal görünümünü yakalayarak, orijinal yaprakları dikkatle koruyoruz. Ürünün doğası gereği, bunları yalnızca iç mekan kullanımı için öneriyoruz.

Yapay palmiye ağaçlarımız gerçekçi görünümleriyle ünlüdür,  Özel villa havuz kenarlarından 5 yıldızlı otellere ve alışveriş merkezlerine kadar her yere palmiye ağaçlarını dekorasyonunu gerçekleştirmekteyiz

Bu harika ağaçlar, hangisinin en iyi olacağını daraltmaya yardımcı olmalıdır. İpekten plastiğe kadar farklı malzemelerden yapılmış çok çeşitli sahte avuç içi vardır. Birçoğu gerçek gibi görünmek için yapılmıştır, bu nedenle çeşitli tip ve boyutlar vardır. Ev dekorunuz için daha popüler olanlardan bazıları, sadece birkaçını saymak gerekirse, bambu, kraliyet, areca, tarih ve kentia olacaktır.

Daha gerçekçi bir görünüm arıyorsanız, ipekten yapılmış yapay palmiye ağaçları harika bir seçimdir. Bakımı kolaydır ve bir odayı güzelce vurgularlar. Herkes ev dekorunun bir parçası olarak gerçek şeye sahip olamaz . Büyüyen koşullar, bakım zamanı ve hatta gerçek olanlar büyüdükçe alan kısıtlamaları seçeneklerinizi sınırlayabilir.

 

img_divider

ARA