Yosun Duvar çeşitli renklerden oluşan ve çekici, çok boyutlu şekiller ve dokulara sahip likenler. Hassas bir zanaat işlemi kullanılarak hasat edilip muhafaza edilen bu ürün, iç mekanlara incelik ve hoş bir tat vermek isteyenler için tavsiye edilir.

 On klasik renk ve bunların ilgili varyasyonlarından oluşan 16 renk seçeneği vardır Gerekli bakım minimumdur ve genellikle ara sıra tozlanma ile sınırlıdır.

Yosun Duvarlarımızın hammaddeleri korunmuş yosunlar Sadece sürdürülebilirliğe güçlü bir bağlılık gösteren tedarikçilerden tedarik edilirler. Yosunlar  uygun şekilde bakım yapılırsa dokularını, formlarını ve esnekliklerini onlarca yıl korumalarını sağlayan bir koruma sürecinden geçer. Malzeme ayrıca koruma işlemi sırasında boyalarla aşılanabilir ve bir dizi dayanıklı renk seçeneği sunar.

Yosun duvarların dış mekanlara kurulmasını önermiyoruz. Doğrudan güneş ışığına veya yağmura maruz kalmak, yosun duvarınızın beklenen ömrünü önemli ölçüde azaltacaktır. Bununla birlikte, belirli durumlarda, duvarın kendisinin korunduğu kısmen açık bir yerde olduğu gibi, izin verilebilir.

Korunmuş Yosun, dikey bir bahçe için ilginç, modern bir seçenektir ve dünya çapındaki mimarlar ve tasarımcılar, bu eşsiz doğal ürünü en yenilikçi tasarımlarına giderek daha fazla dahil etmektedir.

Korunmuş yosunun en büyük avantajlarından biri ve kapalı ortamlar için bu kadar şiddetle tavsiye edilmesinin nedeni, sulamaya gerek olmaması, yapay aydınlatma ve havalandırma kullanarak mükemmel çalışması ve bakım ihtiyacının inanılmaz derecede az olmasıdır, periyodik olarak sınırlıdır. toz alma. Ayrıca uzun ömürlüdür, montajı kolaydır, iklim değişikliklerine karşı oldukça dayanıklıdır, böcekleri çekmez ve doğal ses yalıtımı sağlar.